1. Personel obiektu służy Państwu wszelką pomocą i jest do Państwa dyspozycji.
 2. Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 – 8.00.
 3. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do 10.00 dnia następnego. Ewentualne przedłużenie doby hotelowej należy uzgodnić dzień wcześniej z kierownikiem obiektu.
 4. Wchodząc na teren obiektu należy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty) i przedstawić go osobie meldującej, podczas dokonywania formalności związanych z pobytem.
 5. Zadatki wpłacone na poczet pobytu są bezzwrotne.
 6. Do korzystania z usług w naszym obiekcie upoważnia dokonana wcześniejsza rezerwacja oraz wniesiony na jej potwierdzenie zadatek, zgodnie z warunkami rezerwacji. Przy skróceniu pobytu nie z naszej winy nie zwracamy wpłaconych środków, opłata obowiązuje jak za cały pobyt.
 7. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi obiektu.
 8. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczane są na miejscu. Wczasowicz ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających.
 9. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoi.
 10. Osoby zakłócające spokój i porządek w obiektach mogą być usunięte bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
 11. W pokojach i na trenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 12. Zezwalamy na pobyt w naszym obiekcie zwierząt domowych. Właściciele pupili zobowiązani są sprzątać nieczystości oraz wyprowadzać je wyłącznie na smyczy. Właściciele ponoszą pełną odpowiedzialność za zniszczenia spowodowane przez swoich pupili, a w przypadku gdy zwierzę pogryzie kogoś z gości bo nie było należycie pilnowane odpowiada za to wyłącznie właściciel zwierzaka.
 13. W przypadku zgubienia kluczy obowiązuje opłata w wysokości 20 zł.