W związku z panującą epidemią, dostosowując się do obowiązujących wytycznych musieliśmy zmienić zasady przebywania w naszej Willi. Bezpieczeństwo naszych gości i personelu jest dla nas nadrzędne. Oto wprowadzone zmiany:

 1. Zostaje zamknięta przestrzeń wspólna tj. jadalnia i sala bilardowa. Od 10 czerwca otwieramy przestrzeń wspólną tj. jadalnię i salę bilardową oraz umożliwiamy korzystanie z kuchni.
  • W kuchni i sali bilardowej mogą przebywać jednocześnie 2 osoby.
  • W jadalni ilość osób równa z ilością dostępnych krzeseł.
  • Każdy z gości korzystających z przestrzeni ogólnodostępnych zobowiązany jest do posprzątania po skorzystaniu z tych miejsc.
  • Zakaz zostawiania brudnych naczyń!
 2. Pokoje nie będą sprzątane w czasie pobytu gości (jedynie w awaryjnych sytuacjach).
 3. Zawieszamy płatność gotówkową, płatność będzie pobierana z kart podawanych przez Państwa przy rezerwacji, w indywidualnych przypadkach będzie możliwość dokonania płatności kartą na miejscu. Przy dokonaniu rezerwacji bezpośredniej wymagana będzie wpłata przelewowa na 2 dni przed przyjazdem. Rekomendujemy płatność przelewem na dzień przed przyjazdem. Od 10 czerwca możliwa jest płatność kartą oraz gotówką na miejscu.
 4. W obiekcie mogą przebywać tylko osoby tam zakwaterowane.
 5. Nie będą udostępniane suszarki do włosów.

Ograniczamy również bezpośredni kontakt z personelem obiektu, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr. telefonu +48 691 95 94 01.

Ograniczenia będą obowiązywać do odwołania, ale będziemy je aktualizować w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2020